General Mobile Android One 4G Kılıf

General Mobile serisinin merakla beklenen Android one 4g işlemci telefonu Android One satışları başladı. 5.1 inç ekrana sahip Android One 4G sahibi teknoloji tutkunları bu yeni cihazı korumak için ihtiyaçları doğrultusunda kılıf ve ekran koruyucu film arayışına başladı.

general-mobile-android-one-4g-kilif

Kullanıcıların gereksinimini karşılayacak olan Android One 4G ile uyumlu geniş aksesuar çeşidini Teleplus’da bulabilirsiniz.

Elimizden bırakmadığımız cep telefonları için telefon kılıfları olmazsa olmaz aksesuarlardır. Android One 4G kullanıcıları için silikon, rubber, deri, taşlı ve daha birçok telefon kılıfı alternatifi mevcut. Android One ile birebir uyumlu aksesuarlarla kullanıcılar, cihazın 13 megapiksellik kamerasına ve diğer tüm fonksiyonlarına tam erişim sağlayabilecekler.

Telefonlarında tam koruma sağlamayı isteyen kullanıcılar ultra koruma silikon kılıflarla ya da kapaklı kılıflarla telefonlarında ekstra koruma sağlayabilirler. Standlı kapaklı kılıflar sayesinde de Android One 4G’ün 5.1 inç lik ekranında sevdikleri filmleri ya da tuttuğu takımın maçlarını zevkle izleyebilirler.

Teleplus’da Android One 4g için kullanıcılara her ortamda rahatlıkla kullanabilecekleri kılıf ve aksesuar modelleri sunulmaktadır. Özel gecelerde ya da davetlerde taşlı kılıfları tercih edebileceğiniz gibi, renkli kişiliğinizi yansıtmak için renkli silikon kılıflar kullanabilir aynı zamanda telefonunuzu oluşabilecek darbe ve hasarlara karşı da koruyabilirsiniz.

Hala aradığınız Android One 4g kılıfını bulamadıysanız Teleplus’u bir an önce ziyaret etmelisiniz. Aynı gün ve ücretsiz kargo seçeneğiyle beğenerek kullanacağınız tüm Andorid One 4G kılıf ve aksesuarları Teleplus’da sizi bekliyor.