HTC Desire 526 Kılıf

HTC’nin Desire Serileri Hız Kesmeden Yeni Modelleri Sürekli Çıkmaktadır.  Yeni akıllı telefon olan Desire 526G, bu sefer kılıfıyla karşımıza çıktı. İşte dev kamerasıyla dikkat çeken akıllı telefonun yeni görüntüleri.

htc-desire-526g-kilif

HTC’nin 1 Mart tarihinde resmiyet kazanacak yeni nesil amiral gemisi şu sıralar gündemden düşmez oldu. Geçtiğimiz gün cihaza ait olduğu iddia edilen bir protipin görüntüsü yayınlanırken bugün ise cihaza ait olduğu iddia edilen kılıflar satışa sunuldu.

Desire ailesinin bu yeni üyesi olan Htc Desire 526g Kılıf Çeşitleri ve daha bir çok akseusarlarını teleplus firmasından temin edebilirsiniz..

Sızdırılan görselleri incelediğimiz zaman HTC’nin One M7 ile başlayan yekpare metal kasa tasarımını devam ettirdiğini görüyoruz. One M8 ile büyük ölçüde benzerlik gösteren yeni modelde en büyük farklılık isekamerada gözlendi.

HTC’nin Duo Camera adını verdiği çift lensten oluşan kameraya yer verilmediğini gördüğümüz görsellerde firma, büyük bir kesim tarafından ilgi gören ikinci kameradan vazgeçmiş. Büyük kare şeklindeki çift LED flaşla desteklenen yeni kamera hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

 

Satışa sunulan kılıflar ile akıllı telefonun tasarımıda büyük ölçüde ortaya çıkmış durumda. Cihazın tasarımında dikkat çeken bir diğer detay ise cihazın inceltilen çerçeveleri.

One M8 ile cihazın kalın çerçeveleri yüzünden bir çok olumsuz eleştiri alan firma, görünen o ki kullanıcısının talebini göz önünde bulundurmuş. Ses açma ve kapama butonun yanına konumlandırılan güç butonu ise dikkatlerden kaçmayan bir diğer detay.