Htc One A9 Kılıf

HTC son birkaç telefonlarda istenilen adetlerde düşük olmuştur ve sonuç olarak şirket için iyi bir yıl olmadı. A9, ile bu açığı kapatacağını düşündük. Android alanın çoğunluğu 5.5 bastırıyor sırasında bir iPhone, htc one a9 5 inç. Kamera HTC şimdiye kadar bize sunduğu daha iyi oldu. Bu amiral gemi ile ilk olmayan Nexus telefon oldu Android Marshmallow adoptable Depolama yararlanmak için, ve ilk telefon. Hatta yeni güncelleme Google’ın 15 gün içinde yapacağını vaat edildi.

htc-one-a9

HTC One A9 hala cebinizde istediğiniz farklı bir telefon var mı? Sorusuyla karşımıza çıkması bekleniyor Bizim düşünceme göre, Hayır.

Bir diğer dikkat çeken 8 çekirdekli bir işlemci bu adeta çığır açacağı gözükmektedir.

alüminyum gövde telefonun sol tarafındaki microSD ve SIM Girişleri hariç … Tahmin edilebileceği gibi pürüzsüz ve kaygan. Sim girişleri tamamen aynı hizada oturur

htc one a9 ile oldukça ses getireceğine inanıyoruz şöyleki işlemci bakımından yüksek kapasiteye sahip ayrıca işlemciyi çok doğru bir şekilde kullandığından dolayı daha yüksek performans sergilemektedir.

htc-one-a9-2

Htc bu modelden oldukça yüksek gelir elde etmeyi planlamaktadır.

Artık yüksek kaliteli ve iyi satış adetleri elde etmek için ve kullanım kolaylığı için kullanıcılara sunulan ve beklenen parmak izi okuyucuya htc de giriş yapmış bulunmaktadır. Htc diğer rakiplerine göre daha hızlı okuduğunu idda etmektedir. Bu konu hakkında yapılacak olan testleri kısa zamanda sizinle paylaşacağız. Henüz daha tam olarak piyasaya yaygınlaşmadığı halde birçok kullanıcı tarafından tercih sebebi olmuştur. Öyleki piyasada şuanda tam yaygın olmadığı halde bu kadar çok konuşulması Aksesuarcıları harekete geçirmiştir. Öyleki birbirnden güzel ve çok çeşitli kılıf modelleri piyasaya sürülmüştür htc one a9 kılıf çeşitleri, temperli cam ve kırılmaz ekran koruyucu çeşitleri hızla yayılmaktadır.