Samsung Galaxy A8 Kılıf

Samsung geçen senenin ortalarında çıkardığı 4.7 inç ekranlı Galaxy Alpha ile beraber metal çerçeveyi ilk kez akıllı telefonlarında kullanmayı denemişti. Şirket şimdi Galaxy Alpha serisinin devamını Galaxy A serisi akıllı telefonlarla getiriyor. Geçen hafta Galaxy A3 ve Galaxy A5 ve a7’i tanıtan Samsung, bu hafta başlangıcında da seriye 5.7 inç, 1080 x 1920 px full hd ekranlı Samsung Galaxy A8’yi ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Apple iPhone 6 Plus ile aynı ekran boyutuna haiz olan Galaxy A8 asla şüphesiz bu akıllı telefonla fazlasıyla karşılaştırılacaktır. Ne var ki, Galaxy A8’nin teknik özellikleri onun iPhone 6 Plus ile karşılaştırılması için pek kafi değil, ne de olsa Galaxy A8 daha fazlaca orta direk kullanıcı kitlesini hedefliyor. 3050 mAh kapasiteli bataryanın bulunmuş olduğu telefon yepyeni telefonların Lollipop ile geleceğinin duyurulduğu bir ortamda Android 4.5 KitKat ile çıkış meydana getirecek. A8’yi hedeflediği pazar için cazip kılacak özelliklerden bir tanesi de 16 MP 1080 full hd özellikli kamera barındırması. Bu da telefonun Çin ve Rusya benzer biçimde ülkelerde daha oldukça ilgi görebileceği anlamına geliyor.

galaxy a8 Kılıf modelleri de raflarda yerini almaya başladı.Kendi ithalatımız olan samsung galaxy a8 kılıf modelleri birinci sınıf malzemeden üretilmiş olup telefonunuzu düşmelere ve darbelere karşı korumaktadır.

samsung a8 kılıf modellerimiz telefonunuzla birebir uyumludur.