Samsung Galaxy On5 Kılıf

Samsung firmasının yeni telefon modeli galaxy on5 piyasaya sürüldü.

samsung-galaxy-on5-kilif

 

Şarj konusunda iddalı olan galaxy on5 5 inc touchsceen ekranı ile fotoğraf kalitesini arttıran teknolojisi sayesinde popüler modelleri arasına girecek gibi görünüyor.

Samsung’un A serisine benzeyen yeni giriş seviye akıllı telefonları, ince çerçeveleri ve deri görünümlü plastik arka kapağıyla beraber başarılı bir tasarıma sahip.

Samsung Galaxy On5 Teknik Özellikleri

Samsung’un bugün resmiyet kazandırdığı yeni nesil giriş seviyesi akıllı telefonu Galaxy On5, 5 inç büyüklüğünde HD ekrana sahip. 1.3 Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli Exynos 3475 işlemci kullanılan modeldeMali-T720 GPU tercih edilmiş.

1.5 GB RAM ve arttırılabilir 8 GB dahili depolama alanının yer aldığı Samsung Galaxy On5, 8 Megapiksel kamera ve 5 Megapiksellik bir ön kameraya sahip. Gücünü 2600 mAh bataryadan alan Galaxy On5 Android 5.1 Lollipop işletim sistemi ile çalışıyor. 149 gram ağırlığındaki akıllı telefon ayrıca 8.5 mm kalınlığında.

Teknoloji devi Samsung Galaxy On5 Telefonu A serisi modellere benzemenkle birlikte daha ince çerçeveli ve deri grünümlü arka kapak sayesinde satış oranlarının yüksek olmasını beklemektedir.

Samsung Galaxy 0n5 Kılıf