Samsung Galaxy On7 Kılıf

Teknoloji devi Samsung yeni cihazı Glaxy on7 ile tekrar gündeme geldi.

samsung-galaxy-on7-kilif

 

A serisi modellere benzeyen Galaxy on7 dört çekirdekli işlemcisi 5.5 inç HD ekranı ve arttırılabilir hafızası ile dikkat çekmekte.

8 Gb dahili hafıza ile gelen Galaxy on7 1.5 Gb ram e sahip bir model bunun yanında ince tasarımı ve hafifliği sayesinde Samsung firmasının satış oranlarının yüksek olmasını beklediği bir modeldir.

Yen modelimiz Galaxy on7 in kamerasında bahsetmek gerekirse 13 mp arka kamera ve 5 mp ön kamera ile Samsung firmasının diğer modellerinden farkı bulunmamaktadır.

Teknoloji devi Samsung un artık daha uzun ömürlü şarj iddasını Samsung Galaxy on7 modelinde de devam ettirmektedir. On7 3000 mAh güce sahip olan batarya ile bir çok akıllı telefondan daha uzun ömürlü şarja sahip görünüyor.

Android işletim sistemi Android 5.1 lolipop sürümü ile kullanıcılara gelmekte olan galaxy on7 in piyasa satış değerlerini Samsung firması 200 dolar olarak acıkmadı.

Samsung telefon modellerinin tamamında olduğu gibi Galaxy one7 modelinde de cihaz ülkemize gelmeden tüm aksesuarları raflardak yerini almış durumda.

İnce yapısı sayesinde birbirinde farklı galaxy on7 kılıfları telefon üzerinde A serisi samsung modellerinden daha şık bir görünüm sergilemektedir.

Tüm Samsung modellerinde olduğu gibi on7 modelinde de ncelikli olarak esenli kılıf modelleri ile silikon kılıf modelleri ön plana çıkmaktadır.İnce çerçeveye sahip olması nedeniyle Galaxy on7 modeline şeffaf silikon kılıf denemenizi tavsiye ederiz. Görüntüsünü grdüğünüzde bize hak vereceksiniz.

Tüm telefonlarda artık olmazsa olmaz hale gelen ekran koruyucular Galaxy on7 için de tabiki unutulmadı. Kırılmaz ekran koruyucu ve jelatin ekran koruyucular ile telefonunuzu daha uzun ömürlü şekilde kullanabileceğinizi artık söylememize gerek yok sanırım. On7 modeli için üretilmiş olan tüm ekran koruyucu modelleri telefon aksesuarı üzerine yıldız hale gelen www.teleplus.com.tr adresinden en uygun fiyatlarla hatta one 7 kılıf modellerinden birini aldığınız taktirde hediye olarak elde edebilirsiniz.

Samsung Galaxy On7 Kılıf